Widzowie mają dość zachowania Karoliny ze "ŚOPW". Tak potraktowała męża

2 tygodni temu 9

Tej jesieni stacja TVN emituje kolejny już sezon programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", a widzowie mogą śledzić losy trzech małżeństw: Kasi i Macieja, Kai i Krystiana oraz Karoliny i Macieja.

We wczorajszym odcinku publiczność mogła zobaczyć, jak małżeństwa radzą sobie po wycieczkach poślubnych, a dokładniej w naturalnych środowiskach.

Krystian zaprosił Kaję do swojego domu, jednak wszystko wskazuje na to, że mężczyzna liczył na bardziej rozrywkową partnerkę, a jej usposobienie nie do końca mu odpowiada, o czym bez krępacji opowiedział przed kamerą.

Znacznie lepiej rozwija się znajomość Kasi i Macieja. Relacja tej dwójki rokuje najlepiej, a 33-latka i 40-latek świetnie się ze sobą dogadują, mają podobne spojrzenie na wiele spraw, a także identyczne poczucie humoru.

Najbardziej nieoczywistą parą jest natomiast Maciej i Karolina. To właśnie oni na początku wydawali się idealnie dobrani, jednak czas pokazał, że wiele ich różni, a Karolina ma dość niektórych wyskoków męża.

Jednak i jej reakcje nie umknęły widzom, którzy mają dość jednego!


Ewa Minge o odpadnięciu i krytyce od jury. Czy chce przeprosin?pomponik.tv


"Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie mają dość zachowania Karoliny


Maciej i Karolina to para pełna sprzeczności. 34-latek uwielbia aktywnie spędzać czas i ciągle być w ruchu, natomiast jego żona boi się niebezpieczeństwa i woli spokojniejsze zwiedzanie.

Pomimo niechęci Karoliny do aktywności Maciej stara się co rusz wymyślać nowe atrakcje, co nie do końca odpowiada 27-latce.

Po jej reakcji widać, że ma dość ciągłych niespodzianek i niespokojnego charakteru męża, jednak stara się trzymać nerwy na wodzy.

Widzowie jednak nie do końca są zadowoleni z jej zachowania, a duża część osób uważa, że Karolina ciągle na wszystko narzeka i nic jej nie odpowiada, a powinna być szczęśliwa, że jej mąż chce zapewnić jej miłe wspomnienia.

Przeczytajcie również:

Krystian ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie mógł dłużej milczeć. Ma dość

Karolina i Maciej z "ŚOPW" bardzo się starali. Różnice wyszły w podróży

W "ŚOPW" nie znalazł miłości. Jego była żona ma już nowego męża, a on? Metamorfoza robi wrażenie

Co z podwyżką kwoty wolnej od podatku?Popołudnie Radia RMF24

Przeczytaj źródło