Za bałagan na terenie nieruchomości właściciel może otrzymać wysoką grzywnę. Wystarczy zgłoszenie sąsiada.

6 dni temu 139
ZIZOO.PL

Gałęzie po wycince drzew, gruz po remoncie, stare opony albo zużyty sprzęt AGD zalegający na działce mogą skończyć się mandatem. Wystarczy zgłoszenie od sąsiada, żeby na posesji pojawiła się straż miejska albo policja. W skrajnych przypadkach właściciel nieruchomości może trafić do sądu i dostać grzywnę

Przeczytaj źródło