Wyszedł w piątek do szkoły i nie wrócił. Policja opublikowała pilny apel

4 tygodni temu 21

Data utworzenia: 11 października 2025, 14:35.

Podkarpacka policja wydała pilny komunikat w związku z poszukiwaniami 15-letniego Wiktora Fabiana z powiatu sanockiego. Chłopiec w piątkowy ranek (10 października) wyszedł do szkoły, ale po zajęciach nie wrócił do domu. Według informacji służb może przebywać na terenie Rzeszowa.

Zaginął 15-letni Wiktor Fabian. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach. Foto: Policja Podkarpacka / Materiały policyjne

Komenda Powiatowa Policji w Sanoku prowadzi poszukiwania Wiktora Fabiana, 15-letniego mieszkańca powiatu sanockiego (woj. podkarpackie). Chłopiec w piątek rano (10 października) wyszedł do szkoły, ale po zajęciach nie wrócił z niej do domu. Jego telefon jest nieaktywny. Według informacji służb zaginiony nastolatek może przebywać na terenie Rzeszowa. Podkarpacka policja w sobotę, 11 października wydała w tej sprawie pilny komunikat, apelując o pomoc w poszukiwaniach.

Wyszedł w piątek do szkoły i nie wrócił. Trwają poszukiwania 15-letniego Wiktora Fabiana

Wiktor Fabian jest szczupłej budowy ciała, ma 168 cm wzrostu, ciemne włosy i piwne oczy. Co charakterystyczne, przy uchu na lewym policzku ma około 5-centymetrowe znamię. W dniu zaginięcia prawdopodobnie miał na sobie szare spodnie, czarne buty sportowe, czarną bluzę z białymi dodatkami i czarny plecak.

Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach zaginionego nastolatka

Podkarpacka policja apeluje o pilny kontakt do osób, które widziały zaginionego 15-latka lub wiedzą, gdzie Wiktor może się znajdować. Każda informacja w tej sprawie może być istotna i przyczynić się do jego odnalezienia.

Informacje można przekazywać, kontaktując się z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sanoku tel. 47 8296 311 lub dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

Zobacz też: Niedawno zdał egzamin. Wszystko przekreślił jeden wieczór. Szkoła pożegnała Kubę

/3

Policja Podkarpacka / Materiały policyjne

Trwają poszukiwania Wiktora Fabiana, 15-letniego mieszkańca powiatu sanockiego (woj. podkarpackie).

/3

Policja Podkarpacka / Materiały policyjne

15-letni Wiktor Fabian z powiatu sanockiego (woj. podkarpackie) w piątek rano (10 października) wyszedł do szkoły, ale po zajęciach nie wrócił z niej do domu.

/3

Policja Podkarpacka / Materiały policyjne

Według informacji służb chłopiec może przebywać na terenie Rzeszowa.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Newsletter

Najlepsze teksty z Faktu! Bądź na bieżąco z informacjami ze świata i Polski

Zapisz się

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Napisz list do redakcji

Przeczytaj źródło