Reklama 3 tysiące złotych na miesiąc.
Podczas posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego zajmiemy się dwiema sprawami - mówił prezydent Andrzej Duda. Wskazał, że naradę zwołano przed nadchodzącym szczytem NATO w Hadze. W trakcie spotkania omawiane będą również kwestie bezpieczeństwa energetycznego Polski. W posiedzeniu RBN uczestniczy m.in. prezydent elekt Karol Nawrocki.
Po godz. 11 w środę rozpoczęło się - zwołane przez prezydenta Andrzeja Dudę - posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego.
Szef BBN gen. Dariusz Łukowski informował wcześniej, że dyskusja będzie dotyczyć dwóch wątków: polskich priorytetów na szczycie NATO, który odbędzie się w przyszłym tygodniu w Hadze, a także kwestii bezpieczeństwa energetycznego Polski.
Na zaproszenie Andrzeja Dudy w posiedzeniu RBN bierze udział prezydent elekt Karol Nawrocki.
Więcej informacji wkrótce...
Rada Bezpieczeństwa Narodowego. Omówione zostaną dwa wątki
- Na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego omówimy polskie priorytety przed szczytem NATO w Hadze, którymi są przede wszystkim potwierdzenie spójności Sojuszu i więzi transatlantyckich oraz identyfikowanie Rosji jako długofalowego zagrożenia - mówił szef BBN gen. Dariusz Łukowski.
Drugim z wątków, który prezydent poruszy na środowym posiedzeniu RBN, jest bezpieczeństwo energetyczne Polski.
Zwołanie RBN w tej sprawie Duda zapowiedział pod koniec kwietnia, w reakcji na potężną awarię, która dotknęła wtedy systemy energetyczne Hiszpanii, Portugalii i części Francji.
