Przemysław Czarnecki flirtuje z Oliwią z "Rolnik szuka żony". "Niech się wstydzi ten, kto widzi"

3 tygodni temu 19

Przemysław Czarnecki – znany z kontrowersyjnych wypowiedzi, medialnych awantur i związku z Marianną Schreiber – postanowił znowu o sobie przypomnieć. Jak zauważyli czujni internauci, polityk zostawia dwuznaczne komentarze pod zdjęciami Oliwii, jednej z uczestniczek najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony". 27-latka w programie walczyła o serce Gabriela, jednak rolnik nie zaprosił jej na gospodarstwo. Tymczasem kobieta robi furorę w sieci. To właśnie jej instagramowy profil przyciągnął uwagę Przemysława Czarneckiego.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Jakie komentarze zostawia Przemysław Czarnecki pod zdjęciami Oliwii?

Kto jest Oliwia z programu 'Rolnik szuka żony'?

Jak zareagowała Oliwia na komentarze Czarneckiego?

Kim jest Aleksandra, partnerka Przemysława Czarneckiego?

Przemysław Czarnecki czaruje Oliwię z "Rolnik szuka żony". "Niech się wstydzi ten, kto widzi"

Pod jednym ze zdjęć syn Ryszarda Czarneckiego napisał:

Wyglądasz skarbie jak (emoji uśmiechniętego diabełka)

Nie pozostało to bez odpowiedzi. Oliwia odpisała z uśmiechem:

Weź, haha, bo się wstydzę

Na co były poseł PiS dodał dwuznacznie:

Niech się wstydzi ten, kto widzi

Przemysław Czarnecki i Oliwia z programu "Rolnik szuka żony"

Przemysław Czarnecki i Oliwia z programu "Rolnik szuka żony"instagram.com/ilovia / https://www.instagram.com/przemyslaw_czarnecki1983/

Przemysław Czarnecki i Oliwia z programu "Rolnik szuka żony"

Przemysław Czarnecki i Oliwia z programu "Rolnik szuka żony"instagram.com/ilovia / https://www.instagram.com/przemyslaw_czarnecki1983/

Wiele osób w komentarzach zwróciło uwagę, że flirtowanie, jakie uskutecznia 42-latek nie przystoi politykowi i byłemu posłowi największej opozycyjnej partii w Sejmie. Co ciekawe, w sieci wciąż krąży nagranie z programu "Zadyma", gdzie do studia zadzwoniła kobieta przedstawiająca się jako "obecna partnerka" Przemysława Czarneckiego – Aleksandra. To ona zaapelowała do Marianny Schreiber, by "zabrała swoje pamiątki" i "przestała pisać do Przemka".

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych.Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: plejada@redakcjaonet.pl.

Przeczytaj źródło