"Za Tuska Polskie Linie Lotnicze podają niemieckie masło" - poinformował na platformie X europoseł PiS Tobiasz Bocheński.
Kłótnia o masło w samolotach LOT
Na wpis polityka PiS szybo zareagował ambasador Niemiec w Polsce.
Podwyżki dla lekarzy? Minister finansów studzi zapał i wskazuje na świadczenia
"Mam nadzieję, że następnym razem podadzą ci też precla" - odpowiedział europosłowi Tobiaszowi Bocheńskiemu Miguela Berger, ambasador Niemiec w Polsce.
Na wpis Bocheńskiego zareagował także rzecznik rządu Adam Szłapka.
"PiS używa nawet masła do siania dezinformacji. Po pierwsze, catering uzupełniany jest na lotnisku odlotu. Po drugie, po wylądowaniu proszę nie zapomnieć o zatankowaniu swojego Volkswagena" - napisał Szłapka do Tobiasza Bocheńskiego na platformie X.
"Pan jest Rzecznikiem Rządu? Powinien Pan zaprzyjaźnić się ze słownikiem, ponieważ dezinformacją nie może być przedstawienie faktu, który jeszcze sam Pan potwierdził" - odpowiedział Szłapce Bocheński.
Głównym akcjonariuszem PLL LOT jest Skarb Państwa, który ma 69,3 proc. udziałów, a drugim akcjonariuszem (30,7 proc.) jest Polska Grupa Lotnicza, należąca w 100 proc. do Skarbu Państwa.

3 tygodni temu
12



English (US) ·
Polish (PL) ·