Reklama 3 tysiące złotych na miesiąc.
Weronika Sobiczewska została nową siatkarką ITA Tools Stali Mielec. To atakująca z doświadczeniem gry na parkietach Tauron Ligi i europejskich arenach.
Weronika Sobiczewska w ostatnich dwóch sezonach była zawodniczką Grot Budowlanych Łódź.
Weronika Sobiczewska (rocznik 1999) gra na pozycji atakującej. Reprezentowała barwy klubów: UKS Ósemka Siedlce, SMS PZPS Szczyrk, San Pajda Jarosław, UNI Opole (2018–20), WTS Solna Wieliczka (2020–21), ŁKS Commercecon Łódź (2021–22), BKS Bostik Bielsko-Biała (2022–23) oraz PGE Grot Budowlani Łódź (2023–25).
Zobacz także: Ważne decyzje w Developresie Rzeszów! Czołowa siatkarka zostaje w drużynie
Ma za sobą cztery sezony w Tauron Lidze i wystąpiła łącznie w 83 meczach. Z łódzkimi klubami ŁKS i Budowlani wywalczyła brązowe medale mistrzostw Polski. Ostatniego sezonu nie może jednak zaliczyć do udanych - w połowie stycznia zerwała więzadło krzyżowe i kolejne miesiące poświęciła na leczenie i rehabilitację.
"Weronika to mocna, dynamiczna atakująca, która potrafi wziąć ciężar gry na siebie. Jej siła i doświadczenie będą cennym wsparciem w naszej drużynie" – napisał klub w komunikacie.
