„Siren’s” to historia o pokusie rozumianej nie jako zagrożenie, ale świadomy wybór i siła do przekraczania własnych granic. Na wybiegu dominowały kontrasty: transparentność i mocna konstrukcja sylwetek, połyskujące cekiny zestawione z lekkimi formami oraz turkusowe żakardy przywołujące skojarzenia z wodą i świetlnymi refleksami. Całość tworzyła niezwykle sensualny, a jednocześnie bardzo współczesny obraz kobiety MMC Studio.
ZOBACZ TAKŻE: "Tworzymy modę z potrzeby bycia blisko kobiet". Założycielki marki Bizuu opowiadają o swojej drodze do sukcesu
Industrialna przestrzeń i filmowy klimat pokazu
Pokaz od pierwszych minut przyciągał uwagę dopracowaną scenografią i atmosferą. Naturalne światło wpadające do industrialnego wnętrza podkreślało połysk tkanin i ruch sylwetek, budując niemal filmowy klimat. Projektanci postawili na wielowymiarowość — zarówno w konstrukcji ubrań, jak i dodatkach, które odegrały w kolekcji bardzo ważną rolę.
Biżuteria TOUS stała się częścią modowej narracji
Duże wrażenie zrobiła również biżuteria TOUS, która — jak podkreślali twórcy — była integralną częścią opowieści o „Siren’s”. Świetliste formy, dynamiczne detale i inspiracje naturą doskonale współgrały z transparentnymi materiałami i cekinami obecnymi w kolekcji.
Gwiazdy i goście specjalni pojawili się na pokazie MMC Studio
Pokaz MMC Studio jak zawsze przyciągnął tłum gości ze świata mody, mediów i show-biznesu. W industrialnych wnętrzach pojawili się celebryci, influencerzy, styliści oraz osoby od lat związane z polską sceną modową.
Duże emocje wzbudziła obecność Maffashion, która tym razem nie zasiadła wyłącznie wśród gości — influencerka pojawiła się także na wybiegu w roli modelki. Jej wejście było jednym z najbardziej komentowanych momentów pokazu i doskonale wpisało się w nowoczesny, mocny charakter kolekcji „Siren’s”.
Atmosfera jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia była pełna emocji, a goście chętnie pozowali na ściance i komentowali najnowszą kolekcję duetu projektantów. Prestiż wydarzenia podkreślała również luksusowa oprawa całego eventu.

1 miesiąc temu
11







English (US) ·
Polish (PL) ·