Tomasz Karolak zaskoczył widzów "Tańca z gwiazdami" w piątym odcinku, gdzie wystąpił nie tylko z Izabelą Skierską, ale również z córką, Leną Kołakowską. Razem zaprezentowali broadway jazz, zdobywając najwyższą dotychczas punktację od jurorów — 31 pkt. Uwagę zdecydowanie zwracał strój aktora, który założył zielony garnitur, częściowo przebierając się za żabę.
Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideoCo Iwona Pavlović zrobiła Tomaszowi Karolakowi na wizji?
Jak Tomasz Karolak był ubrany w odcinku 'Tańca z gwiazdami'?
Kto zapytał o 'odczarowanie' Karolaka?
Ile punktów zdobyli Karolak i Skierska w swoim występie?
Po wykonaniu choreografii Tomasz Karolak nie przeszedł od razu do wypowiedzi na forum — najpierw musiał zostać "odczarowany". "Czy można cię odczarować, jak ktoś pocałuje żabę?" — zapytał Krzysztof Ibisz, widząc, że nie doczeka się inaczej od aktora wypowiedzi. Karolak przytaknął, wskazując na Iwonę Pavlović, która po chwili pocałowała go w policzek.
Po dwóch dniach od premiery Telewizja Polsat zamieściła żartobliwego mema z podpisem na swoim Instagramie. "Mówili, że pocałunek księżniczki potrafi czynić cuda. I mieli rację! Z żaby narodził się tancerz — Tomek Karolak" — czytamy.
Od początku startu nowego sezonu "Tańca z gwiazdami" nie brakuje humorystycznych i burzliwych rozmów między jurorką a aktorem. "Tomku kiedyś usłyszałam takie piękne zdania: »Mistrzu, jak długo trzeba czekać, żeby coś się zmieniło na lepsze? No jak będziesz czekał, to bardzo długo«. Ja się cieszę, że się doczekałam. (...) Nam potrzeba takiego żartu, śmiechu, zabawy w programie i trzymaj to" — powiedziała w poprzednim odcinku.
"Ale ja państwem od początku manipuluję. Ja jeszcze tańcem pokaże wielki znak zapytania" — wówczas odpowiedział.
Tomasz Karolak z córką Leną i Izabelą SkierskąMW Media/MW Media / MW Media
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych. Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTube oraz TikToku.
Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc e-maila na adres: plejada@redakcjaonet.pl.

3 tygodni temu
14





English (US) ·
Polish (PL) ·