Klub Kulturalny Kraków – Przeszłość powróciła

0
117

Co jest grane Klub Kulturalny Kraków to nie szafa grająca, musisz sam tam zaśpiewać, bo jest KARAOKE.

 

Witam Pana,

To ja, Maciej Soroczyński, KORALIK. Chce Tobie opowiedzieć o Klubie Kulturalnym w Krakowie na ulicy Szewskiej 25. Pracowałem tam jeszcze za czasów Pana Adriana, który charakteryzował się tym, poza czarnymi ciuchami, że miał mały brzuch i kolegę z KIOSKU. Tak. Miałem wtedy dready i kolczyki. W wardze, we brwi, i dwa tunele – po lewej i po prawej – w płatkach uszu. Pracowałem też wtedy na telemarketingu, a z Klubem Kulturalnym współpracowałem jako PROMOTOR.

Tak, ten Klub, Kulturalny, należy do legendarnych. Wiśniówka za 5 złoty + piwo, tak to wtedy było, a właściwie bania wiśniówki gratis do piwa za 5 złoty. Dostawałem z tego 7 złotych plus złotówkę za każdy zwrot. Tak, mijały lata. Wcześniej współpracowałem z Ministerstwem na Szpitalnej, Roentgenem na Placu Szczepańskim, a później Materią. To wszystko za czasów KODZIEGO i napoleona. Platynowy tandem. Klub Kulturalny był wtedy emeryturą dla promotora. Nazywam to współpracą, bo nie pracowałem dla nich. Marzeny i Leszka. Tak, sławnej Marzeny i jej Męża, tylko współpracowałem, nie, że szara strefa tylko na czarno. Tak, szara strefa tak to nazwij. Jak większość promotorów na mieście, czy hostów, ambasadorów, czy wręcz niesławnie ulotkarzy. O co chodzi. Praca to nie płaca. Dziś prowadząc działalność na małą skalę nie potrzeba opłat ZUS, ani US. Bez firmy i ZUS, tak to mówią. Do 1505zł na rok 2022. Tak możesz robić, i jest to legalne. Powyżej tej kwoty to już praca na czarno.

Dlaczego jest legendarny każdy dobrze wie. Nie dlatego, że jest tam labirynt i miał świetną stronę internetową z mega animacją i, że jest świetny wystrój. Nie dlatego, że jest tam kompot, który nazywa się WIŚNIÓWKĄ i mało tego, że słabo czeszcze, ale wychodzą z niego świetne U-BOTY, ale dlatego, że jest tam KULTURALNIE.

 

KLUB KULTURALNY JEST LEGENDARNY JAK RED HOT CHILi PEPPERS.

 

  • Oficjalne konto Klub Kulturalny Kraków na facebooku => Tutaj (kliknij tu)
  • Oficjalne konto Klub Kulturalny Kraków na instagramie => Tutaj(kliknij tu)

Kto tam gości, studenci AGH, czołowy informatyk w KraJU. Piękne dziewczyny, metalowcy, długie włosy, emo dziewczyny, Pan spod antresoli i inni, kogo dusza zapragnie. Strzeże porządku najlepszy WYKIDAJŁO w Krakowie. Bójki w bramie to nie nowość, czy przed Klubem, ale w środku spokój i porządek. Kultura. Najzwyczajniej. I kto jeszcze Ja plus Ty, kiedy idziemy na wielką salę, gdzie wreszcie można palić tytoń i jest przewiew i jest gwarno i jest to, ten stary stół i to krzesło na którym lubię spocząć by napić się to pieprzone piwo i zapalić ten tytoń, który nigdzie się tak dobrze nie pali jak w Klubie Kulturalnym w Krakowie.

Tyle co tam pracowałem raz jeszcze, jak to się mówi – “Powrót na stare śmieci”. Wyrzucono mnie, bo ktoś nagadał na mnie, że groziłem mu nożem. Powiedział o tym na barze, czy gdzieś i Szef zwolnij mnie, gdy doszły go słuchy. Co jest całkowitą nieprawdą i chciałem to zdementować publicznie. Jestem swój i nikomu tam nie groziłem nożem. To konkretna bujda, bo komuś nie na rękę było, abym tam pracował i zarabiał mamonę.

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj