Wiersz Adama MICKIEWICZA Pani Twardowska: Z patrona robi się kondel.

wtorek, 23 kwietnia, 2024
Wrzuć tutaj maciej.soroczynski@gmail.com
wtorek, 23 kwietnia, 2024
Wrzuć tutaj maciej.soroczynski@gmail.com

Polityka to nie bomba

TAXI UBER PRZEŚLADOWANIA

To co zdarzyło się przez minione lata nie nazwał bym złym koszmarem, ani czymś w co można uwierzyć komuś nawet będąc jego Ojcem.

Nie wiem od czego zacząć. Tak. Pandemia. Partia SKI. Właściwie SKI. SKI Partia Polska. Tak to idzie. Zaczęło się od tego i trwa po dziś. Inwigilacja, BOLT, Pegazus, Hulajnogi, więzienie, strzały z pistoletu, szturm na dom, terror policyjny, wirus, zamach bombowy, pobicie przez funkcjonariusza Państwa.

Łamanie ustawy o Policji Polskiej oraz podejmowanie działań antypolitycznych przez Policję Polską.

Nikt nie wie czy jest inwigilowany, i czy dzieje się to teraz do momentu, gdy nie wejdzie do magicznego pokoju z Architektem jak Neo i zobaczy sam siebie na monitorze. Czy naprawdę?

Pomijając temat mojej pewności co do inwigilowania mojej osoby i zagadnienie jej legalności wobec oficjalnego użycia programu “Pegazus” zakupionego przez Fundusz Sprawiedliwości.

Chciałbym skupić się na “ogniwie” komunikacyjnym i tego co wie Topowy Polityk o mnie i co się dzieje w z ust, raportów funkcjonariusza Pegazus, a co jest nie przekazywana oraz to czego nie wie. Wobec mnie napisano wiele notatek i teraz jest pora, abym ja wypowiedział się i sporządził swoje. Niczym Lech Wałęsą, który dopiero będąc Panem Prezydentem RP wydał książkę “Droga ku Wolności”.

Gdy, jesteś inwigilowany przez służby Państwowe twoje życie zmienia się w sposób nieoczekiwany. To jak by skupić na Tobie wysiłek dziesiątek osób które pracują po min. 8 godzin na dzień i działają zarówno na odległość jak i bezpośrednim kontakcie wykonując wywiady, podkładając świnie, używają prowokacji i innych wyszukanych technik, które ćwiczą każdego dnia, aby osiągnąć swój utajony cel działając w konspiracji przeciwko Tobie, choć czasem myślisz, że wobec Ciebie, jednak nawet taki marny sen kiedyś pryska, gdy porywają Cie z ulicy czy w innych okolicznościach.

Aparat Państwowy, czy kleszcze systemu, pęseta sprawiedliwości oczerni Cię i przeniesie do innego wymiaru, gdzie nie ma prawa, ani konstytucji. I N T E R N O W A N I E. Możesz stąd nigdy nie wyjść, Pan Polityk, nigdy po Ciebie tu nie przyjdzie, Wojsko rzadko kiedy tu się zapuszcza. Nie chroni Cię tu nikt ani nic. Stalowe kraty za oknem, zamknięte drzwi i chleb to wszystko na co możesz liczyć, prócz wody, to nie ma tu wiele.

Nie trzeba być Romanem Giertychem by policja szturmowała Ci dom.

Szturm mojego domu zaplanowano z taką precyzją, że wyciągnięto mnie bez majtek z łóżka, zdzierając ze mnie kołdrę, gdy spałem. Pracując nad moją Mamą grube miesiące, tworząc negatywny wizerunek mojej osoby, który jest zupełnie różny prawdzie. Działając na nią plastycznie, i ugniatając ją, formując miesiącami, by zupełnie przestała ufać synowi, a wierzyć Panu Policjantowi. Najpierw z słuchawki, później bezpośrednio. Panu Policjantowi, który sterczał o późnych godzinach nocnych przed moim domem w Boże narodzenie, temu samemu Panu Policjantowi, który w ten dzień używał sygnałów dźwiękowych i temu samemu Policjantowi, który dokonał tego o późnych godzinach nocnych w Sylwestra, i tym samym Policjantom który w ten dzień w sporej odległości oddawali strzały z broni palnej w nieznanych kierunku.

Podłożone ładunki wybuchowe na Ulicy Nordzieje w Amsterdamie to nie wyssana z palca opowiastka tylko realne wydarzenia, które mają swoje odzwierciedlenie w notatkach holenderskiej Policji. Gdzie zastawiona była na mnie Bomba Straszak. Bardzo podobne wydarzenie miało miejsce naście dni około przed Sylwestrem 2021/2022 w Krakowie na Ulicy Szewskiej, gdy wybuch ładunek o sporej głośności nie klasyfikujących się jako “petarda” w mojej niedalekiej odległości. To był huk tak głośny, że słyszał to każdy jak nigdy wcześniej, a niedługo później zjawiło się Marines. #USA i patrole min. 3 osobowe i wiele porzuconych toreb po rynku i uliczkach. Toreb, bagażu bez właściciela.

Gdy działa przeciwko Tobie Fundusz Sprawiedliwości, który w domyśle, ma pomagać osobą pokrzywdzonym. To jest chodzi dokładnie osoby o statusie OSOBY POKRZYWDZONEJ, gdzie posiadam taki STATUS, udzielając im nawet pomocy finansowej. To jest bardzo nie dobrze. Gdy do tego działa przeciwko Tobie 100 tysięcy Policjantów to jest już gorzej niż źle. Gdy chodzą za Tobą Kryminalni każdego dnia zakamuflowani pod przyklejonym wąsem zbliżając się do kontaktu bezpośredniego, to jest ich #fun. Ale gdy działają w kilkunastoosobowym zespole, którego miesięczne wynagrodzenie opiewa na kwotę o której nie ma co pisać, ani myśleć jest już przejebane. Ich cel jest tylko, jeden zamknąć Cie do więzienia z jakiekolwiek powodu, a jeśli nie stworzyć ten powód, czy zajście, całą sytuację. Są do tego szkoleni i mają specjalne możliwości w tym dostęp do Google, GPS, by być na każdym rogu i tam gdzie ty.

Kiedy będziesz rodzić?

Kiedy masz rozwiązanie, ILE MASZ PODPISÓW POD LISTĄ POPARCIA POLITYCZNEGO W SPRAWIE UTWORZENIA PARTII SKI. O to im chodzi. Tej listy poszukiwali. Została odnaleziona u mnie w Domu. Oni – Władza musiała wiedzieć, czy to już? Wybory są niebawem, jak wielkim jestem zagrożeniem dla ich władzy? A gdzie demokracja? O tym chce mówić. Różnie jest, czuje się od osoby prześladowanej przez policyjnych terrorystów, po osoba pod atakiem, hakerów z inwigilacji. Czasem czuje się jak ich pracownik, gdy porywają mnie z ulicy to. Przestaje się tak czuć.

Gdy chcą okopu, czuje niesmak, tak wielki ból, który sprawia, że nie jem i chudnę w oczach. O chlebie i wodzie, by egzema dała o sobie znać i ropa płynęła mi z oczu i uszu.

Internet to nie wszystko. Nigdy nie wiesz kim On, a właściwie często On i jego kolega jest. Plus koleżanka i jej sztuczny nie chłopak, scenariusz ułożony przez wprawnego “komendanta”, aby wydobywać zazdrość, czy agresje. Gangsterski wizerunek, ZŁOTE ŁAŃCUCHY. Sportowe Auta w wersji S. Tak smakuje POLICE. Na skale Europejską. Europol, Interpol. Plus jeszcze przynajmniej więcej osób, niż jest mniej innych, żeby mieć przewagę nawet jej nie posiadając. To bardziej niż stresująca LIPA, każdego dnia, gdy śledzą Cię ludzie, naprawdę i robią to bezpardonowo, czy to pieszo, czy samochodem. Robiąc to usilnie i nieodstępująca. Pełniąc funkcję wartownika przez 24h na dobę.

Policja z Bielsko-Białej. Właściwie to Kibole z Bielska-Białej. Taki tekst, taki się przedstawiają, nie wszyscy. NIE JEST DOBRZE, GDY POLICJA POLSKA ZAJMUJE SIĘ SPRZEDAŻĄ NARKOTYKÓW. O próbie sprzedaży narkotyków przez policję informowałem w skardze KGP już w 2020 roku, jak mnie pamięć nie myli co do daty. W skardze, również rozmawialiśmy o CZARNEJ LIŚCIE. Gdzie jej istnienie zostało zdementowane przez KGP (Komenda Główna Policji). I figurowania mojej osoby na niej. Policja Polska wielokrotnie usiłowała srzedać mi narkotyki różnej maści. Robiąc to nachalnie.

W Polsce jako Marihuane, czy tabletki ekstazy, a za granicą również marihuanę i tabletki, pokazywano mi również pnącze ayahuaski w plastikowej torbie. Byli na tyle wyszukani by kusić mnie jak diabeł. Gzie na srebrnej tacy przynoszono mi winogrona by zaraz zaproponować wzięcie niebieskiej pigułki. Chcieli to zrobić by mnie zmiękczyć, uzależnić czy sprawić bym zaczął z nimi się przyjaźnić i dokonać zakupów. Podałem ich rysopisy do ogólnej wiadomości na oficjalnym profilu na Facebook’u. Był to Meżczyzna w wieku 30 kilku lat z tatuażem marynarskiej gwiazdy na prawej ręce w okolicach przedramienia. Oraz meżczyzna w wieku 20 kilkoletnim z tatułażem 1997 na prawym ramieniu w okolicy ramienia nad łokciem. Więcej rysopisów możesz znaleźć u mnie na oficjalnym profilu na facebooku.

Policja, która robi za dilera spod “szkoły”, czy tak ma to wyglądać?

W czasie Pandemii Wykonałem Badanie Naukowe na temat Marihuany, którego zagadnienie pozwolę sobie przybliżyć. Było to badanie naukowe na które zezwala KONSTYTUCJA RP. Badanie naukowe na temat nie powiadomienia o badaniu naukowym. Uprawa Marihuany. I inne zagadanienia. Nie jest to raport badania naukowego, nie będę wgłębiał się w szczegóły, sam nie wiem, czy będę podawał go do opinii publicznej. Na ten moment.

Przedmiot mojej pracy badawczej nie stanowi mojej własności i jest własności Państwa Polskiego. Gdzie Państwo Polskiej dokonało konfiskaty własnego mienia. Oskarżając mnie o jej własność.

Zostałem skazany prawomocnym wyrokiem sądu na 1 rok więzienia w zawieszeniu na 2 lata obserwacji próbne za posiadanie środków odurzających. Wyrok jest niezgodny z prawda i wobec przedstawionych zarzutów jestem NIEWINNY.

Powinno zostać wykonane przekwalifikowanie czynów i zmiana orzecznictwa.

Inną sprawą jest, że Marihuana z 10 sklepów w Krakowie kopie tak samo.

Dalej, byłem więziony nielegalnie w Nowym Sączu gdzie wywlekli mnie niemal nagiego z łóżka i przewieziono pod Bankomat celem wymuszania płatności, której odmówiłem, następnie zawieziono mnie do Nowego Sącza, gdzie mnie pobito. Pobił mnie na wejściu funkcjonariusz Państwowy, pracujący tego dnia za komputer na wejściu, w towarzystwie SW z brzuszkiem, który tez tego dnia pracował. Pobił mnie mężczyzna lat około 40 (mniej) w okularach z wyraźnymi bicepsami pracujący za komputerem. Zaprowadził mnie do rogu w towarzystwie SW z brzuszkiem i wymierzył kilka ciosów pięścią i kopał. Zdarzyło się to w Zakładzie Karnym w Nowym Sączu, gdzie odbywałem karę pozbawienia wolności za grzywnę parkingową.

Grzywna (parkingowa) za która zostałem, tam zamknięty jest nielegalna i nigdy nie miała miejsca bo Straż Miejska odstąpiła od ukarania mnie a Sąd mnie skazał. Cała akcja była ustawiona przez Kraków i tych ludzi. Tego samego dnia sam dzwoniłem na Straż Miejska w Krakowie rozmawiając z Panem Konecznym o zabraniu samochodów z tego miejsca, powiedział, wtedy, że nie ma takiej potrzeby, by później natychmiast wezwać straż miejską wraz z pomocą drogową z dźwigiem z asystą Wojska Polskiego. Samochody niezwłocznie usunąłem, a pomoc z dźwigiem nie była potrzebna.

Strażnik Miejski ten młodszy z tych dwóch, bo był jeden już wieku średniego, a drugi młodszy – ten młodszy był pod wypłylwem narkotyków.

Moje prywatne śledztwo wskazuje na to, że straż miejska w Krakowie należy do grupy Kiboli Wisły Kraków i Cracovi. Zajmują się wandalizmem oraz graffiti, które jest nielegalne.

Pan Prezydent Krakowa wymierzył mi również nielegalna grzywnę tytułując ją sprzedażą na rynku, bez możliwości złożenia zażalenia. Owszem tego dnia miałem balony przy sobie na rynku, jednak Straż Miejska nie ukarała mnie, a odstąpiła od ukarania mnie. Kwota na dziś to ponad 800 złotych.

Wyczuwam wielką prywatę i brak sympatii ludzi z ratusza – góry i innych nieprzychylnych ludzi co do działań partyjnych.

Postawa tych ludzi, o których pisze wyraźnie Łamie demokrację i pogwałca moją konstytucję.

Naraża na szwank Polskę jako demokratyczne Państwo w tych trudnych czasach, gdy zakładanie partii wiąże się a atakiem Policji i wielu służb Państwowych, urzędników i osób z upoważnienia Prezydenta czy jego samego.

Moja Konstytucja została naruszona w wielu artykułach:
Państwo Polskie naruszyło wobec mnie następujące artykuły konstytucji
Art 53 u7 Art 64 u1 Art 64 u2 Art 65 u1 Art 73 Art 75 Art 76 Art 79 u1 Art 52 u1 Art 52 U2 Art 54 u1 Art 53 u6 Art 53 u5 Art 41 u5 Art 47 Art 49 Art 50 Art 8 u1 Art 11 u1 Art 12 Art 21 u1 Art 20 Art 22 Art 22 Art 25 u2 Art 31 u1 Art 32 U2 Art 32 Art 39 Art 51 u1 Art 54 u4
Art 53 u1 Art 53 U2 Art 53 u5 Art 67 U2 Art 75 u1 Art 85 u3 Art 233 u2
#KONSTYTUCJA RP

Zakładanie Partii politycznej jest podstawową demokratyczną wartością człowieka. Obywatela RP. Jej naruszenie przez Policję Polską to łamanie ustawy o Policji Polskiej i podejmowanie działań anty politycznych.

Polska to nie Policyjne Państwo, a Państwo PRAWA.

Wracając do Oficerów Pegazusa to prześladowali mnie w Polsce i za granicami Kraju wraz z Funduszem Sprawiedliwości, Policja oraz Legią Cudzoziemską, na zlecenie różnych osób.

To wszystko jest w systemie Pegazus o ile to oficjalne działania. Komisję dotyczącą inwigilowania systemem “Pegazus” prowadzi Pan poseł Paweł Kukiz.

Odnoszę wrażenie, że Państwo Polskie chce usunąć mnie z życia publicznego. Nieraz słyszymy, że opozycjonista został zamknięty do więzienia, czy to w Rosji, czy na Białorusi, czy w innym Państwie, co robią tacy opozycjoniści?

Zostało też mi wstrzymane prawo jazdy na wskutek z tego co informował mnie funkcjonariusz policji przekroczenia liczby punków karnych. Nie jest to tematem dyskusyjnym, ale totalną bzdurą, gdyż znam ilość swoich punków karnych oraz składałem 2 skargi na działania Policji i ich osądy wobec zdarzeń drogowych, gdzie jak na dłoni widać moją rację. Świadczą o tym również dowody w postaci fotografii. Dołożono mi zdarzenie, które nie miało miejsca, aby odebrać mi prawo jazdy o dużej wartości. Ponad kilkanaście tysięcy złotych. Tragedia. Będę się odwoływał do wyższych instancji jak i złoże raz jeszcze skargę na działania Komendy Głównej Policji, działu skarg. Na osoby rozpatrujące skargi i ich nieudolność, działania z premedytacją i zamierzeniem.

To w skrócie zaledwie epilog do właściwej treści, abyście wiedzieli jak władza dłamsi demokrację w Rzeczpospolitej Polsce.

Ciąg dalszy wkrótce.

29 Comments

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

CYBREX

 
CYBREX  

ZIZOO

 
ZIZOO  

cdefgah

 
cdefgah  

yuoiea

 
yuoiea  
Przejdź do paska narzędzi