Wiersz Adama MICKIEWICZA Pani Twardowska: Wytoczył ze łba pół beczki.

25.6 C
Kraków

wydanie wężownik

wtorek, 9 sierpnia, 2022

yxz – portal ×××

Must read

DEWELOPER
DEWELOPERhttps://yxz.pl
Administrator, taksówkarz i poeta.

HERMETYZM

 

O co chodzi w Hermetyzm? Zarejestruj się i zostań dziennikarzem. Hermetyzm oferuje darmowe konto. Możesz współtworzyć PORTAL – magazyn internetowy już dziś. Załóż konto następnie sprawdź mail i ustaw hasło. Poczekaj na kontakt od Redaktora Naczelnego i zacznij pisać. Co z tego będę miał/a?

Możesz pisać artykuły na dowolny temat, które pojawią się na łamach HERMETYZMU. Pod artykułem jest stopka autora, gdzie możesz promować siebie, umieszczając link do Swojej strony internetowej z atrybutem follow. Umieść też linki do swoich social media. Pomyśl tylko ile trzeba wydać za artykuł sponsorowany, czy reklamę na jednym z wiodących portali internetowych. Czaisz bazę?

Posadę dziennikarza oferuję każdemu, od właściciela biznesu z koparkami przez kibica Cracovi, który zajmie się newsami z piłką nożna do dziennikarza śledczego. Studenci dziennikarstwa będą mogli spróbować się z elektronicznym piórem i poznać CMS Portalu Internetowego. Zaplecze. Nauczyć się działać w tym samym środowisku co na wiodących Portalach Internetowych, by za kilka lat iść do nich na staż za 700 złotych, a następnie pisać artykuły w tempie maszynisty za około trzy koła przez cały dzień z batem na plecach. Tutaj możesz pisać choćby jeden wpis na miesiąc.

Pisanie na łamach Magazynu Internetowego HERMETYZM jest zapłatą samą w sobie. Tylko wyobraź sobie, że już dziś możesz pisać na jednym z Portali Internetowym i wyskakuje to na głównej stronie. Wiesz ile kosztuje tam reklama? Milion złotych.

Jest kilka miejsc na reklamę, ale nie będzie tutaj choinki reklamowej. Z reklamy trzeba utrzymać domeny i serwer. To trochę jak ta elektroniczna encyklopedia, która musi zbierać pieniądze raz do roku i się prosić o przelew.

W każdym razie reklama jest dla swoich. Co znaczy, że zasłużony dziennikarz aktywnie tworzący będzie mógł wystawić swoją reklamę. Artykuły też spełniają rolę reklamy, ale co ja będę tutaj się produkował.

Funkcjonalność tworzenia kont i pisania artykułów jest już włączona. Ręczna aktywacja przez Redaktora Naczelnego ma na celu sprawdzenie realności konta i wykluczenie Spamu. Możesz przybrać pseudonim i pisać pod nim. Musisz pamiętać, że pisząc na HERMETYZM zbywasz prawa autorskie do swoich artykułów i przenosisz je na HERMETYZM.

Nie będziesz się mi tu sądził ze mną za kilka lat jak Ci szajba odbije, a inni Cię podkręcą. Musiałem zmienić model Biznesowy. Teraz polega na nie zatrudnianiu żadnego pracowników i oparciu pisania artykułów na wpisy gościnne z przeniesieniem praw autorskich.

Oczekuje pewnego poziomu artykułów, ale rozumiem, że musisz się rozkręcić. Wpisy powinny mieć minimum 300 słów. Jest licznik słów to nie będzie trzeba liczyć.

No i co tam jeszcze, to narazie tyle. Jak coś nie wiesz to zawsze możesz podbić do mnie na mesendżer Fejsa lub inną formę kontaktu.

- Advertisement -spot_img

More articles

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisement -spot_img

Latest article