Wiersz Adama MICKIEWICZA Pani Twardowska: Konia czyści, karmi, poi,

poniedziałek, 4 marca, 2024
Wrzuć tutaj maciej.soroczynski@gmail.com
poniedziałek, 4 marca, 2024
Wrzuć tutaj maciej.soroczynski@gmail.com

Westflex – werkt overal – praca Holandia

Z braku laku skorzystałem z oferty Westflex. Holenderskiej agencji pracy tymczasowej. Juz jestem na miejscu. Pije herbatę i czekam na briefing. Ten post będzie rozwijany wraz z moją kooperacja z biurem. Można naczytać się mnóstwo złych opinii jednak datowanych na kilka lat temu. Czy po kontroli u Axidusa wszyscy zaczęli się mieć na baczności?

Sam redaktor naczelny pojechał sprawdzić jak się sprawy maja. Bo Axidus mnie już nie chciał odkąd nie udzielili mi pomocy medycznej i zostawili na lodzie. Po odwiedzinach dziennikarzy starannie sprawdzających warunki , umowy , godziny , pieniądze. Zaczęli dmuchać na zimne. Gdy to jedna osoba po złej współpracy i kłopotach również z pomocą medyczna powróciła z dziennikarzami śledczymi

Ludzie się schodzą, czekamy na powitanie !

Wprowadzenie do pracy w agencji i najciekawsze informacje typu zaliczka lub prawo do 26 dniowego urlopu płatnego i pierwszy wniosek po 6 tygodniach.

Przy okazji opychają buty we względnej cenie oraz rowery uwaga za 180 euro. Rower jest Ok, ale trzeba brać to pod uwagę, że trafisz na lokacje i jeśli do pracy będzie mniej niż 10km to będziesz musiał dotrzeć tam pieszo lub kupić rower i na przykład od nich. Mi udało się utargować cenę na rower używany z zeszłego sezonu – zarysami z nie działającym dzwonkiem za 100 euro.

Na rowerach są numery seryjne mój ma numer 1006 trochę ich opylili, ale te nowe maja juz ponad 1500 coś.

Niedługo nastąpi duża aktualizacja artykułu. Zapraszam niebawem!

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

CYBREX

 
CYBREX  

ZIZOO

 
ZIZOO  

cdefgah

 
cdefgah  

yuoiea

 
yuoiea  
Przejdź do paska narzędzi