Drodzy czytelnicy,

Los chciał, aby portal zmienił nazwę, jednakże jego pierwotna nazwa jest ideą, która zostanie zachowana. Co więcej w przyszłości czeka pewna niespodzianka, która mam nadzieje doczeka się finału w swoim czasie. Ostatnie dni to dalsza praca techniczna nad BETA wersją strony. Zostaje jeszcze dużo do zrobienia. Podwaliny jednak zostały uczynione, jak i kamień węgielny wmurowany.

Portal Hermetyzm jest przygotowany dla inwencji wielu użytkowników, zarówno tych, którzy będą go tworzyć jak i osoby korzystające w serwisu w charakterze czytelnika. Dodałem grupowe konta społecznościowe oraz automatyzację w publikowaniu. Zostało jeszcze wiele spraw technicznych oraz kosmetycznych, jednak powoli uzyskujemy wyporność na wodzie.

Czeka nas jeszcze standaryzacja i segregacja kategorii, praca nad katalogiem, pozycjonowanie, zabezpieczenie magazynu oraz wiele wiele więcej. W tym roku strona zostanie dalej w wersji BETA by w następnym ruszyć oficjalnie, jednak portal jest otwarty i można jego zmiany, przemiany i transformację oglądać na bierząco. Polecam opróżnianie danych z przeglądarki, aby szybciej ujrzeć zmiany, gdyż magazyn jest edytowany na bierząco i dłużej zajmie by ciasteczka się opróżniły, aby nowości zostały załadowane.

Narazie skład redakcji jest jednoosobowy. Cierpliwie czekam na właściwą osobę na właściwym miejscu z inwencją i polotem pióra.

Jak się spieszy to się diabeł cieszy

Ostatnio spuściłem z tonu pisania artykułów na rzecz prac technicznych, nie rozdwoję się, a mam dwie dłonie. Czas płynie jak woda i nigdy nie wraca. To miejsce ma być alternatywą do portali stricte oficjalnych gdzie nie przeczytacie słowa – KURWA.

Mimo to chcę utrzymać poziom wpisów nad poziomem morza i mułu internetowego. Wygrzewać można się na swojej prywatnej stronie, blogu. Najważniejszym dla mnie jest zachować niezależność od mediów z pierwszej instancji. Stworzyć miejsce gdzie, każdy będzie mógł spróbować dziennikarstwa, a jego wpis znajdzie się na pierwszej stronie wraz z  okienkiem autora gdzie może umieścić link do swojej strony, linki do portali społecznościowych oraz krótką notę. Tak, możesz się promować pod każdym ze swoich wpisów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj