Drodzy czytelnicy,

Los chciał, aby portal zmienił nazwę, jednakże jego pierwotna nazwa jest ideą, która zostanie zachowana. Co więcej w przyszłości czeka pewna niespodzianka, która mam nadzieje doczeka się finału w swoim czasie. Ostatnie dni to dalsza praca techniczna nad BETA wersją strony. Zostaje jeszcze dużo do zrobienia. Podwaliny jednak zostały uczynione, jak i kamień węgielny wmurowany.

Portal Hermetyzm jest przygotowany dla inwencji wielu użytkowników, zarówno tych, którzy będą go tworzyć jak i osoby korzystające w serwisu w charakterze czytelnika. Dodałem grupowe konta społecznościowe oraz automatyzację w publikowaniu. Zostało jeszcze wiele spraw technicznych oraz kosmetycznych, jednak powoli uzyskujemy wyporność na wodzie.

Czeka nas jeszcze standaryzacja i segregacja kategorii, praca nad katalogiem, pozycjonowanie, zabezpieczenie magazynu oraz wiele wiele więcej. W tym roku strona zostanie dalej w wersji BETA by w następnym ruszyć oficjalnie, jednak portal jest otwarty i można jego zmiany, przemiany i transformację oglądać na bierząco. Polecam opróżnianie danych z przeglądarki, aby szybciej ujrzeć zmiany, gdyż magazyn jest edytowany na bierząco i dłużej zajmie by ciasteczka się opróżniły, aby nowości zostały załadowane.

Narazie skład redakcji jest jednoosobowy. Cierpliwie czekam na właściwą osobę na właściwym miejscu z inwencją i polotem pióra.

Jak się spieszy to się diabeł cieszy

Ostatnio spuściłem z tonu pisania artykułów na rzecz prac technicznych, nie rozdwoję się, a mam dwie dłonie. Czas płynie jak woda i nigdy nie wraca. To miejsce ma być alternatywą do portali stricte oficjalnych gdzie nie przeczytacie słowa – KURWA.

Mimo to chcę utrzymać poziom wpisów nad poziomem morza i mułu internetowego. Wygrzewać można się na swojej prywatnej stronie, blogu. Najważniejszym dla mnie jest zachować niezależność od mediów z pierwszej instancji. Stworzyć miejsce gdzie, każdy będzie mógł spróbować dziennikarstwa, a jego wpis znajdzie się na pierwszej stronie wraz z  okienkiem autora gdzie może umieścić link do swojej strony, linki do portali społecznościowych oraz krótką notę. Tak, możesz się promować pod każdym ze swoich wpisów!

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj