Rozładowanie seksualne i współżycie jest naturalną potrzebą jak jedzenie dla wielu szczęśliwych osób, pomaga im to bezstresowo spędzić dzień, są spokojniejsi i opanowani w ciągu dnia czują się spełnieni. Mam miłość. Sex z rana często jest dłuższy niż stosunek wieczorem. Stosunek często jeszcze przed prysznicem gdzie jesteśmy trochę nie świezi, unikamy głębokich pocałunków, a skupiamy się na doznaniach sfery sakralnej. Każdy facet wie co to jest namiot, gdy chce się sikać i erekcja jest wyśmienita, jednak zamiast iść za tą potrzebą – kochamy się. Wzwód jest bardzo silny, a stosunek często długi. Zapachy seksualne są często bardziej intensywne, szczególnie po “nie przespanej” nocy.

Sex rano
sex rano

O wielu kobietach, gdy są burzliwe wciągu dnia faceci mówią, że chyba ją ktoś nie puknął bo się pulta strasznie. Niewyżyta kobieta jest nie do zniesienia. Pewnie teraz rozumiecie dlaczego kobieta w ciąży potrafi być tak nieznośna, gdzie nawet jeśli kocha się w ciąży to ma dodatkowe obciążenia psychiczne, moralne i estetyczne. A estetyka dla kobiety jest na kluczowym miejscu, a najbardziej jej własny wygląd.

 

 

Czuję się jak młody Bóg

To hasło, które kobiety zapewne nieraz usłyszały z ust mężczyzny rano po upojnej nocy. Mam wszystko, jestem kompletny. Nie muszę niczego szukać. Jestem na swoim miejscu. Jestem spełniony. Mam swoją Ewę. To czego szukałem i miałem na końcu dnia, mam teraz na początku, a koniec i początek jest tym samym. Miłością.

Wspólny prysznic w następstwie to wspaniałe odprężające doznania, które nadadzą nam dodatkowej energii by przeżyć aktywnie dzień, wszak seks i woda to przyjemność innej grawitacji – wodny świat. Już sam dotyk, wspólne pieszczoty, wzajemne mycie się nadaje specjalnego charakteru jak i intymności, wzmacnia, utrwala relację miedzy kochankami. Wspólne przebywanie w łazience to sprawa zarezerwowana dla ludzi mocno związanych ze sobą. Jako, że łazienka to jedyne pomieszczenie, gdzie najcześciej wchodzimy sami. Ile jest par, które nie przekraczają tego etapu, nie przeżywają razem tej sfery intymnej.

Sex z rana
Sex, seks z rana od tyłu

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj