Jadwiga Wójtowicz – Baba Jaga z Gorlic

0
516

Jadwiga Wójtowicz

Dziś pragnę przedstawić Państwu Jadwigę Wójtowicz – Baba Jagę z Gorlic. Szerszej publiczności, mieszkańcom Gorlic i powiatu znana jest przede wszystkim z plakatów wyborczych z których dumnie na nas paczyła i mierzyła wzrokiem, ja jednak chcę się skupić bardziej na jej drodze do polityki, na jej osobowości, na jej samej.

Jadwiga Wójtowicz to wieloletnia, szara eminencja wesołego miasteczka „BASTION”, zarządzająca firmą i posłusznym mężem Markiem Wójtowiczem – odwalającym czarną robotę, prosto z domu. To kobieta starsza od niego widać ta różnica wieku udziela się im również w hierarchii rodzinnej. Donald Trump prawi, że pierwsze trzeba zdobyć pieniądze potem władzę, a na samym końcu są dopiero kobiety. Jadzia Wójtowicz to kobieta, której zachciało się władzy niczym Angela Merkel, jej męską postawa dominuje nie jednego samca. Na głowie nosi hełm bo wojsko nie jest jej obce wszak jej mąż to były wojskowy, a ona jest jego generałem. Baczność! Spocznij!

Jadwiga Wójtowicz
Jadwiga Wójtowicz

Jadwiga Wójtowicz

I tak Jadwiga Wójtowicz zbiła swój majątek na wesołym miasteczku, by móc w końcu wprawić sobie wszystkie zęby by świecić pięknym – olśniewającym uśmiechem. Nie było to jednak takie łatwe, ale o tym później. W początkowej fazie Jadzia Wójtowicz świeciła do nas pięknym uśmiechem z plakatów o ogromnych rozmiarach na każdym rogu miasta, by po nie udanych głosowaniach zrozumieć, że należy być bardziej skromnym i zamknąć usta.

jadwiga_wójtowicz_profil_fb_strona_www_kontakt
jadwiga_wójtowicz_profil_fb_strona_www_kontakt

Co ciekawe na początku Jadwiga Wójtowicz próbowała swoich sił jako bez partyjna kandydatka, by zrozumieć później, że chce szukać swych szans u najsilniejszego ugrupowania na dany czas, dołączając wraz z mężem Markiem Wójtowiczem do partii politycznej PiS. Wtedy to też zbombardowała nas plakatami na cały powiat jak nie dalej, i mieszkańcy nie wiedząc na kogo głosować oddali sporo głosów bez przekonania na Baba Jagę – jak sama o sobie mówi. Jadwiga Wójtowicz odnajduję się w nowych mediach dodając na siłę wszystkich znajomych swoich dzieci, znajomych znajomych, mieszkańców Gorlic z popularnych profili miejskich, by zamknąć dodawanie znajomych po wyborach. Mój Tata powiedział: Jadwiga kłania się tylko przed wyborami.  Reklama działa cuda.

Jadwiga Wójtowicz

Do rzeczy. Dlaczego Baba Jaga? Otóż w zamierzchłych czasach, gdy firma nie prosperowała na dużych obrotach i borykała się z problemami Jadwiga Wójtowicz – Baba Jaga z Gorlic skorzystała z siły roboczej dzieci – kolegów koleżanek swoich dzieci. Oferując im niebezpieczną pracę przy obsłudze, montowaniu – demontowaniu wesołego miasteczka „Bastion” jak i późniejszą pracę przy eksploatacji, sprzedaży itp.

Była to praca za psie pieniądze jak i nielegalna. Co więcej nie ubezpieczała dzieci przy tej niebezpiecznej pracy. Czy taka osoba powinna nas reprezentować i zasiadać na ławie sejmiku jak i Ratuszu?

Co więcej Jadwidze Wójtowicz, podczas swojej kariery w polityce udało się dokonać niemożliwego – kupić ziemię, której nie mogła kupić za żadne skarby świata (należącej do państwa, w sąsiedztwie jej domu), jak i przenieść przystanek autobusowy bezpośrednio pod swój dom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here