Quote from Hello Dolly song, by Jerry Herman: Ta karczma Rzym się nazywa,

9.7 C
Kraków
wtorek, 24 maja, 2022

Samotna Mama w sieci

Must read

DEWELOPER
DEWELOPERhttps://yxz.pl
Administrator, taksówkarz i poeta.

W dzisiejszych czasach bardzo powszechny jest status samotna Mama. Gdy przeglądam portale randkowe lwią cześć stanowią samotne Mamy w wieku 18-30, które porzuciły męża i Ojca dziecka, dzieci. Zapatrzone w siebie i siebie postawiły poprzeczkę tak wysoko którą młody Tata nie mógł przeskoczyć, sprostać ich wymaganiom. Złota krowa, kwoka ze złotym jajkiem szukająca czego? Żywiciela, opiekuna, NOWEJ miłości? Chuja do dupy? Myślałem, że jest jedna miłość. Nie chce się jej pracować nie jest już księżniczką, ani królową, sama stała się królem, nie ma kto jej utrzymać i wesprzeć. Nowy plus 500 i alimenty nie wystarczają by nic nie robić całe życie tylko miłować, zajmować się samą sobą – poczętą istotą ze swego łona.

Mama bez męża
Mama bez męża

Młoda, samotna Mama, jak i kobieta, zagubiona w swej nowej roli, nie ma miłości dla męża, Ojca, dziecka, dzieci. Skupia się niemal wyłącznie na potomku, potomstwu, a biedny Tata musi swą miłość rozmnożyć tak jak i pieniądze. Kapryśna Mama w ciąży już dość dała się we znaki swojemu partnerowi by po ciąży uderzyć ze zdwojoną siłą, i najpiękniejszy czas potrafi zamienić w piekło.

Pieniądze szczęścia nie dają

Czego ona oczekuje, że mężczyzna pokocha ją wraz z nie swoim dzieckiem? To górnolotne wymagania, a od nowego partnera wymaga więcej niż od poprzednika, którego wykończyła. Młoda Mama zrzuca odpowiedzialność i opiekę nad dzieckiem swoim rodzicom, dziadkom, koleżance, a sama idzie na dyskotekę się zabawić. Bez obrączki.

Dziecko wychowane bez Ojca, to dziecko pozbawione cech męskich, bez wzoru do naśladowania, nie wie co to twarda ręką. To dziecko często nie grzeczne, zbyt rozpieszczone, dokazujące, które potrafi wejść na głowę. Testuje granice i dobrze wie co robić by czegoś dostać, stale domaga się uwagi i zainteresowania.

Faceci w samotnej Mamie widza najcześciej łatwy sex na krótką metę, by omamić ja na chwilę domniemaną miłością i skorzystać z jej samotności i braku partnera seksualnego. Osobiście uważam, że taka osoba powinna szukać szczęścia z kimś z podobnymi doświadczeniami czyli może z Tatą z dzieckiem, dziećmi lub facetem który, nie może mieć dzieci.

 

- Advertisement -spot_img

More articles

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisement -spot_img

Latest article

Translate »