KRAKSON

Adam Ostrowski – O.S.T.R – „Sikaliśmy na OSTR bo nie umiał się zachować w towarzystwie”

Must read

To słowa które usłyszałem od pewnego gangstera pochodzącego z Łodzi. Jaki na prawdę jest Adam i co ma na sumieniu? O.S.T.R od lat raczej nie udziela wywiadów i nie fruwa po telewizji. Zostaje jednak naczelnym raperem w Polsce, gdyż słucha go mnóstwo osób, jest idolem dla wielu ludzi, którzy dosłownie go „słuchają”.

Sam jestem jego fanem, udało mi się nawet przybić z nim „5” jak i posiadam kilka płyt. Nie można mu odmówić talentu muzycznego, jego produkcje, wywołują we mnie często płacz, czy to dobrze, czy źle? Jego muzyka jest często i ostatnio bardzo emocjonalna. Chyba taka powinna być muzyka. Dawniej miał większy luz.

Jakie są jego teksty? O.S.T.R bardzo lubi zabierać głos w polityce, jest to często głos pretensjonalny oraz wyśmiewczy. Znany jest również ze swojej sympatii do Dody, która atakował wielokrotnie w kawałkach jak i podczas freestyle. Marihuana to też tekst przewodni artysty, w każdym prawie kawałku znajdziemy choć mała wzmiankę o ganji. A jego twórczość to też swego rodzaju wyznania narkomana, który zaczyna palić „dychę” na dzień i już przestaje sobie z tym radzić.

Pewnym kamieniem milowym okazuję się eksplozja płuca na koncercie, i dalej jego regeneracja. Czy O.S.T.R mógłby sobie na to pozwolić gdyby nie muzyka i interesy? Ile jego fanów i ich płuca jest w podobnej kondycji fizycznej? Kto z nas miał by pieniądze na płuco?

CDN…

- Advertisement -spot_img

More articles

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article