Wiersz Adama MICKIEWICZA Pani Twardowska: Jestem Mefistofelesem.

poniedziałek, 4 marca, 2024
Wrzuć tutaj maciej.soroczynski@gmail.com
poniedziałek, 4 marca, 2024
Wrzuć tutaj maciej.soroczynski@gmail.com

iPhone- Czyli bez telefonu jak bez ręki

Iphone

Długo czekałem na swojego pierwszego iPhone – bo był to model iPhone 6. Wcześniej miałem zwykle cegły. Odkąd go odrbralem jest dla mnie jak relikt. Niesamowite urządzenie. Kiedyś nawet nie śmieli byśmy marzyć o takiej technologii. A dziś jest rzeczywistością.

Wczorajsza magia to dzisiejsza nauka.

Pamiętacie predatora? Miał takie urządzenie wbudowane w przedramię. To trochę jak protoplasta tego co nas czeka. A już teraz są prototypy z giętym ekranem. Mysle że w przyszłości zamiast do kieszeni będziemy odkładać lub raczej zakładać telefon na przedramię.
Wszystko niby pięknie ale jedna rzecz sie nie zmienia od lat. Bateria…

Jeden dzień intensywnego używania i telefon jest martwy. I ten stan rzeczy trwa juz od długiego czasu. Nic się nie zmienia. Osobiście czekam na baterie która zrewolucjonizuje świat. Cos ala jedno lądowanie o telefon bedzie trzymał rok – to by było cos.

Czy to właściwie telefon? Czy komputer z wbudowanym telefonem?

Jestem pełen podziwu dla ludzi którzy to zaprojektowali. Sam nigdy bym czegoś takiego nie wymyślił. Oni tez nie. To cała ludzkosc pracowała na ten moment. Szereg wynalazców przez cała historie ludzkości. Od żarówki do tranzystora przez procesor do ekranu dotykowego.
I dla każdego Prawie jest dostępny. Moze nie jest najtańszy No bo jest jednym z najdroższych ale iPhone jest tylko jeden. Jak raz kupisz iPhone to juz nigdy nie wrócisz do normalnego telefonu.

 

IphoneBez telefonu nie zrobisz biznesu. Telefon dziś to pewien mus, można się bez niego obejść tylko jeśli chcesz zostać pustelnikiem. To naprawdę niesamowite, że możemy nawiązać kontakt, z kimś po drugiej stronie ziemi w jednej chwili, i zawsze jesteśmy pod ręką w zasięgu. Dla ludzi z przeszłości to czarna magia.

 

Czarna magia to to, czego    nie rozumiesz.

Telefon działa w dwie strony, jeśli działa w jedną stronę to znaczy, że masz jakiś głuchy telefon. To metafora życia i przyjaźni, w którą należy się w słuchać. Bo należy mówić, ale też zamienić się w słuch tak, aby inni mogli zabłysnąć.

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

CYBREX

 
CYBREX  

ZIZOO

 
ZIZOO  

cdefgah

 
cdefgah  

yuoiea

 
yuoiea  
Przejdź do paska narzędzi