Quote from Hello Dolly song, by Jerry Herman: Patrzy, aż i gmach już gotów.

15.9 C
Kraków
sobota, 21 maja, 2022

Perpetuum Mobile – czarna dziura, która wciągnie cały internet

Must read

DEWELOPER
DEWELOPERhttps://yxz.pl
Administrator, taksówkarz i poeta.

Perpetuum mobile

A więc nie zaczyna się od a więc. A we Włoszech wszystko zaczyna się od allora czyli a więc, jaki świat taki obyczaj. Perpetuum Mobile, czyli wieczny ruch, maszyna która działać będzie do końca świata. Taki jest cel tego portalu. Wieczność, ciągły ruch, zmiana. To jest co przyświeca naszym działanią. Ciągły ruch i niezależność. Pragnę by nasi redaktorzy byli wolni, na tyle by podróżować po całym świecie, jedynie z komputerem i telefonem.

Nazywam się Maciej Soroczyński i jestem redaktorem naczelnym Perpetuum mobile. Wszystko zrodziło się z niczego. Pomysłu, chorej wizji by stać się poważanym portalem w kraju i zagranicą. Zawsze zaczyna się od zera, tak i ja zacząłem od zera, a oto pierwszy wpis.

Kiedyś studiowałem marketing i zarządzanie, przerwałem jednak te studia po pół roku, ale co wyniosłem z tych studiów to to, że jeden zrobi biznes drugi nie. Jeden wywalczy swoją niezależność i wolność a drugi nie. Pragnę dać moim redaktorom to samo co pragnę dać sobie – WOLNOŚĆ.

Perpetuum mobile kręci się na okrągło

Drzemie we mnie wolny duch, który mówi nie pracy na etacie, i małpiej robocie, która jest powtarzalna. Praca w fabryce, chciałbym zwiedzić świat i opisywać co zastałem. Wierzę, że ten portal i szczodrzy reklamodawcy pozwolą mi dokonać tego celu.

PERPETUUM MOBILEPerpetuum mobile to jedyne takie słowo – wyrażenie, które określa nasze działanie, nieskończoność, wieczność, jak dokonać, da się? By przejść do nieśmiertelności. Wielu to się udało, wszak wiele magazynów działa dalej nawet po śmierci swojego twórcy. A nie tylko magazynów, zwyczajnie wiele firm.

 

Coż bym zrobił sam – tyle co bym zrobił sam. Moja wiara w ludzi dobrej woli jest nie do złamania. Wierzę, że z czasem znajdę ludzi którzy podzielą mój styl życia i sposób na życie. By przelewając swoje myśli dla innych móc żyć i egzystować i mieć pieniądze na swój byt.

A wracając do samego perpetuum mobile. Czy istnieje takie? Czy życie jest perpetuum mobile, Czy nasza planeta ziemia będzie trwać wiecznie, gdy wiemy, że słońce umrze…

Ludzkość która drąży ziemię, zabiją a wraz z nią siebie, kiedy w końcu to zrozumiemy, że piłujemy gałąź na której siedzimy. Takie pytania drążą moją głowę niczym wiertło w szybie wiertniczym.PERPETUUM MOBILE

Perpetuum mobile to życie?

Czy życie jest perpetuum mobile, czy kiedyś umrze, i zostaniemy wciągnięci do czarnej
dziury. Wszak to tylko nasza galaktyka, a dziur jest znacznie więcej, Czy jest życie na innej planecie?

Te pytania zadaję sobie każdy człowiek. Życie to jedyne co mamy, tak magiczne, i niepowtarzalne, poza naszym zrozumieniem, a jednak powstaliśmy z pantofla by stanąć na nogach i uczynić światło i rozświetlić całą ziemię, jaki cel ma ludzkość? Przetrwać…

Perpetuum mobile

Bóg, to słowo którego ludzkość nie rozumie. Jedyne takie, to jak perpetuum mobile, bo tylko Bóg ma prawo je uczynić, bo jego atrybuty to nieśmiertelność i wieczność. A Bogiem jest wszystko co widzialne i niewidzialne.

My ludzie wiemy, że umieramy, czy jesteśmy perpetuum, reinkarnacja – niebo. Napisałem kiedyś, że nikt nie powie Ci co będzie po śmierci – musisz sam ją przeżyć. Zrodziłeś się z nicości – nic nie może wiecznie trwać. Nic trwa tyle co nic.

Tym historycznym postem pragnę uroczyście otworzyć Perpetuum Mobile i pokładam, nadzieję, że będzie trwać tyle ile będzie się kręcić Ziemia.

Z poważaniem

Redaktor naczelny

Maciej Soroczyński

- Advertisement -spot_img

More articles

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisement -spot_img

Latest article

Translate »