Internet i komputer

 

Czy ktoś wyobraża sobie w dzisiejszych czasach komputer bez internetu? To niemalże jak auto bez paliwa. Internet i komputer żyją dziś tak bardzo w symbiozie, że jedno nie istnieje bez drugiego i vice versa.

Ja pamiętam, jeszcze ja internet to było coś tajemniczego, osnutego mistyką rodem z filmów ala „Matrix” czy „Kosiarz umysłów”. Dziś dzieci bardziej rozumieją sieć niż niejeden dorosły.

 

Nowa gąbka chłonie lepiej

Okno na świat, pewnie ta idea przyświecała firmie Microsoft kiedy tworzył „windows”. W języku angielskim jest taka sprawa, że wszystko nazywa się po imieniu, a w Polsce niejednokrotnie wydawało by się to głupie i nieodpowiednie. Pewien anglik skomentował ów zagadnienie w języku angielskim mówiąc: „nasz język jest zabawny”

 

Okno - Internet i komputer
Przyszli ułanie pod okienko…
Czasem myślę, że internet jak tak bardzo otwarty, że aż czuję przeciąg, a czasem czuję się w nim zamknięty jak sardynka w puszce. Trzeba wiedzieć co szukać, żeby znaleść, gorzej jak nie wiesz czego szukać, lub nie wiesz co robić, wtedy spędzasz czas na niczym.

Wiem, że nic nie wiem

 

Możesz szukać w stogu siana ale musisz wiedzieć, że szukasz igły. Inaczej to poszukiwanie będzie tak jakby wbił szpilkę w Twoje serce. Czy jest koniec internetu?
No bo początek jest. To ciekawe zagadnienie niczym życie i wszechświat.
Internet i komputer - koniec internetu
Każdy musi znaleść swój koniec internetu

Dla mnie Perpetuum Mobile to swoisty koniec internetu. To miejsce na którym spędzam swoją działalność. Przez wiele lat tylko brałem z internetu wielkie garści informacji, dziś postanawiam zrekompensować się wszystkim twórcą, tej wspaniałej rzeczywistości, która jest niczym świat astralny. Wiem, że na każdego który jest szczery czeka skarb.

Mam nadzieję, że dla Ciebie nasz serwis też będzie swego rodzaju końcem, albo chociaż początkiem i będziesz zaczynał swój dzień od nas. Dołożymy wszelkich starań, abyś mógł przyjemnie spędzać z nami czas.

Awers i rewers to dalej ta sama moneta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here