KRAKSON

Boss – czyli od zera do milionera

Must read

BOSS

Boss może być tylko jeden tak jak król może być tylko jeden. Można podążać za jedną osobą w tłumie. Redaktor naczelny może być tylko jeden i jestem nim ja – Maciej Soroczyński.

Nie wiem ilu dziennikarzy znajdę, którzy zaakceptują moją pozycję, jednak puki się to nie stanie, nikt inny nie będzie pisał na łamach tego magazynu. Może cześć z Was powinna otworzyć swój portal i szukać dziennikarzy. Piszę to bez ogródek. Czas pokaże.

Nikogo nic na siłę to nie tędy droga.

Szef

Wierzę, że odpowiedni ludzie zgłoszą się do mnie sami, lub nie będę musiał ich zbytnio zachęcać by płynąć wspólnym okrętem pod moim dowództwem. Królem zostaniesz tylko wtedy, gdy lud cię ukoronuje. Narazie jestem samozwańcem. Kapitanem bez załogi, dryfującym na wielkim oceanie internetu.

Boss
Boss to stan umysłu.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Spróbuj dać innym prace, dać im wynagrodzenie, zobacz jak jest z drugiej strony, nakreśl kierunek. Łajba nie popłynie bez kapitana. To odpowiedzialna rola, która podejmuję. Chcę zaprowadzić wszystkim na wsypę pełna skarbów, tak by przyświecała mi chwała za moje działania. Miałem sen. Wielki sen. O grupie osób które jest jak rodzina. Chcę być dobrym Ojcem.

Jestem tylko ziarnem piasku, które sam nie wybuduję piramidy. Kroplą w oceanie, jednak taką która przenika go całego do cna. Słowa to coś co czyni nas ludzmi – mowa. Wierzę, że mądra treść jest potrzeba światu, stąd moja misja.

Czy znajdziemy atlandydę, czy osiądziemy na mieliźnie, kto wie. Sam Bóg pewnie.
Nikt nie powiedział Edisonowi jak zrobić żarówkę, wiedział on to tylko sam. I tak ja czynię żarówkę, która ma rozświetlić mrok niewiedzy, pytań i wątpliwości. To jak latarnia morska która ma sprowadzić zabłąkane statki ku brzegu. Informacja to coś co dominuję nasze życie –  w dobie internetu. Która informacja jest prawdziwa, rzetelna. Komu ufać, kogo słuchać.

Boss

Jeśli chcesz gdzieś dojść dobrze porozmawiać z kimś kto już tam doszedł, ale co jeśli idziesz w nieznane?

- Advertisement -spot_img

More articles

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -spot_img

Latest article