Dwa medale polskich juniorów na mistrzostwach Europy w strzelectwie

10 miesięcy temu 85
ZIZOO.PL
Reprezentanci Polski juniorów zdobyli we francuskim Chateaoroux dwa medale mistrzostw Europy w strzelaniu z pistoletu standard na 25 metrów. Srebro przypadło drużynie, a brąz Iwanowi Rakickiemu.
Przeczytaj źródło