Siłownia siłka siłacz siła

Siłownia to też sport, i to jeden z najbardziej męskich. Plecy same się nie zrobią. Wiele osób ma dziś taki tryb pracy, że siedzą cały dzień na stołku, a jeśli chodzi o wysiłek fizyczny, to schylą się po długopis, lub przyniosą papier do ksero. Ciało takich ludzi jest wiotkie, mięśnie zanikły, rdzeń mięśniowy jak tak słaby, że mogą się złamać w pół.

 

Tężyzna fizyczna jest cechą pożądaną u mężczyzny, jest to męskie, choć niektóre kobiety kręcą mężczyźni zniewieściali z kończynami jak patyczki, to dlatego, że czują się przy nich silniejsze. Ale prawdziwy mężczyzna to chłop jak dąb. Taki powinien być facet, byk. Tak jak kobiety dbają o urodę tak i facet powinien dbać o sprawność fizyczną i siłę. Dla niektórych siłownia to drugi dom.

 

Czasem sama postura potrafi odstraszyć napastnika

Złodziejaszkowie i przestępcy raczej nie napadają dobrze zbudowanych facetów, prędzej chuderlaków i słabeuszy, bo w razie czego mają nadzieję, że sobie z nimi poradzą. Dobra budowa budzi postrach. Lepiej być jeden dzień jak lew niż całe życie być owcą.

Siłownia siłka siłacz siłaGdy piszę siłownia, nie do końca chodzi mi o jej skrajność czyli kulturystykę, choć ta też jest czymś wyjątkowym. Bardziej chodzi mi o wyważone i regularne ćwiczenia, by zachować odpowiednią masę mięśniową i ich sprawność. Popatrzcie na zawodowych fighterów – ich mięśnie nie są tak widocznie, dlatego, że są rozciągnięte, ale oni też chodzą na siłownie. Każdy sportowiec chodzi na siłownie.

 

Regularność, dyscyplina i odpowiednie odżywianie to klucz do sukcesu. Musi Ci to wejść w krew. Stać się Twoim rytuałem, to jak pójście do kościoła. Musisz zrobić swoje. Wiele mężczyzn czerpie z takiego wyjścia wielką satysfakcję, dla nich to tak jak dla innych wyjście na piwo z kumplami, tylko Ci pierwsi idą na siłkę, i wylewają siódme poty a Ci drudzy wlewają w siebie gorzałę,

 

Tylko więcej

Ta prosta zasada powie Ci jak ćwiczyć. Musisz ciągle zwiększać obciążenia. Jeśli ich nie zwiększysz to nigdy nie przekroczysz bariery. Tylko do góry. Jedno powtórzenie więcej, Jeden kilo więcej i wio.

Siłownia siłka siłacz siła Kobieta

To mit, że kobieta, nie może ćwiczyć na siłowni, i że jest to nie kobiecie, Nie należy przesadzać ale dobrze odpowiednio umięśniona kobieta to uczta dla oczu. Podziwiam kobity, które chodzą na siłownie, i mają tyle odwagi, by przebywać wśród tylu samców pośród unoszącego się potu i testosteronu. Są nawet specjalne siłownie dla kobiet, powoli one same się aktywują do zajęć. Częściej spotkasz je na bieżni niż na ławce, ale jest ich coraz więcej.

 

Gdybyś chodził na rękach to miałbyś ramiona jak nogi.

Jesteśmy trochę jak pająk który chodzi na dwóch nogach, Gdy pająk na nas patrzy widzi okropnego wielkiego pająka z wielką “dupą” i jeszcze włochatą głową odchodzącą od “dupy”. Pająk który wstał. Ludzie zaniedbują ramiona, wiele osób przez swoje życie nic ich nie ćwiczy, są tak słabi, że nie podciągną się nawet raz na drążku, i w obliczu zwisania nad przepaścią spadli by. Są tak słabi, że nie zrobią jednej pompki, są tak słabi, że nie ustoją na czworaka 5 minut.

 

 

Plecy same się nie zrobią, to hasło, które przyległo do ludzi na siłowni. Na pewno poznasz tam wiele innych byczków, plecy dobrze mieć. ta prawdziwe, i te metaforyczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj